Vánoční dárkový poukaz za velmi atraktivní startovní ceny

15.11.2021
Vánoční poukaz na lanýžové sazenice, zátiší s ukázkovým textem
Vánoční poukaz na lanýžové sazenice, zátiší s ukázkovým textem

Vánoční dárkový poukaz pro všechny, kteří svým blízkým chtějí dát velmi originální a zároveň exkluzivní dárek. Geneticky testované lanýžové sazenice se v tento okamžik dají koupit pouze u naší firmy. Podle dostupných informací, stále jako jediná firma na světě, umíme skutečně každou sazenici prověřit genetickým testem, zda byla úspěšně očkována lanýžem.

Pokud tedy svým blízkým chcete darovat špičkové lanýžové sazenice, u kterých je skutečně jistota, že jsou úspěšně očkovány lanýžem burgundským, máme pro Vás Vánoční akci.

Objednejte prosím přes formulář uvedený ZDE. Napište, o kolik sazenic máte zájem od lísky, habru a dubu.

Následně Vám zašleme fakturu k úhradě. Do variabilního symbolu platby prosím napište své jméno a do poznámky pro příjemce jméno obdarovávané osoby, nebo heslo, které nám obdarovaná osoba sdělí při předávání sazenice.

V mailu bude přiložen rovněž vánoční poukaz. Ten jsme pojali netradičně. Jsme přesvědčeni, že největší radost udělá dárek, který není uveden univerzálním textem poukazu, ale textem určeným pouze pro tu jednu jedinou osobu.

Aby Vaše přání bylo co nejvíce osobní, nabízíme možnost, že Vám zašleme v úvodu zveřejněné vánoční zátiší s lanýžem (bez textu), které jsme pro tuto příležitost pro Vás nechali vytvořit.

V libovolném grafickém programu (například v Malování, které má prakticky každý počítač), si do něj pak můžete vepsat své osobní přání pro osobu, kterou chcete obdarovat. Nebo nám již do objednávky napište text do cca 60ti znaků a na poukaz Vám ho bezplatně umístíme my. 

Následně poukaz doporučujeme vytisknout na fototiskárně, případně v copy centru ve Vašem okolí. Zároveň Vám zašleme mailem pro obdarovaného i návodný spisek s dosavadními zkušenostmi naší firmy se sázením lanýžových sazenic v ČR.

Fyzické předávání sazenic plánujeme na duben 2022, který je ideálním měsícem pro výsadbu. Na jaro rovněž plánujeme semináře o pěstování lanýžů v ČR. Jestliže Vašeho blízkého pěstování zaujme, bude si moci přikoupit i seminář, kde se bude pěstování lanýžů v ČR řešit do detailu.

Na sazenice uhrazené do 31. 12. 2021 ( i když budou vyzvedávány až v dubnu 2022), se stále vztahují velmi výhodné ceny letošního roku. Od 1. 1. 2022 vchází v platnost nový ceník, kde například 1 ks sazenice bude dražší o 95 Kč. Formou této Vánoční akce tedy můžete naposledy využít i velmi výhodné startovní ceny sazenic letošního roku 😊.

Krásný předvánoční čas Vám přeje

Tým ČLS