Časopis FORBES - Lanýžový restart

23.10.2021
Foto: Michael Tomeš, Forbes - Lanýžový restart
Foto: Michael Tomeš, Forbes - Lanýžový restart

Pracovali na top manažerských postech. Před pár lety si ale řekli, že zběsilé tempo ani práce u počítače už netěší, a dali výpověď. Brzy našli novou vášeň a byznys s nezaměnitelnou vůní. Místo tabulek a porad teď Richard a Lenka Benešovi sázejí stromky a rozjíždějí v Čechách trh s lanýži.......

Tak začíná článek redaktorky Pavly Francové o firmě Český lanýž  pro aktuální vydání časopisu FORBES. A není to vydání ledajaké, ale jak jsme se dozvěděli, je to vydání jubilejní. Tímto číslem oslavuje FORBES deset let svého působení v České republice. 

Opět se potvrzuje, že lanýže kromě mimořádného byznysového potenciálu mají i onu zmiňovanou čarovnou auru poetičnosti, relaxu a snění, která zaujme snad každého. Zaujala i časopis FORBES a tak se stalo, že článek o lanýžích byl zařazen do vydání tohoto mimořádného čísla. Článek se tak ocitl po boku žebříčku nejbohatších lidí tuzemska, ale co nás velmi těší především i po boku největších filantropů naší republiky. K oběma těmto skupinám mají ve světě lanýže velmi blízko. Na tomto místě je případné vzpomenout, že díky lanýžům, například italský rytířský řád již vybral v přepočtu přes  150 000 000 Kč na dobročinné účely. Bylo by hezké, kdyby něco podobného se nám všem společně podařilo i u nás a lanýž tak mohl činit šťastnými nejen ty vyvolené, ale i ty potřebné.

Děkujeme paní redaktorce Pavle Francové a šéfredaktorovi Petru Šimůnkovi za projevené sympatie lanýžům a přejeme časopisu FORBES vše nej do další desítky let a aby se jim i nadále plnilo jejich heslo:

Ž I V O T  J E  B O H A T Ý   :-).